Zostatok Scooter - 8 palcov

Viedol vyrovnávanie Scooter

Alucard nový 8 palcový dve kolesá Smart seba vyváženie skútre viedol model: CS-813Color: Blue1.Products & značky DescriptionWith rozvoj krát a technológie vozidiel sú veľmi bežné pre všetkých

Product details

Alucard nový 8 palcový dve kolesá Smart seba vyváženie skútre s Led

Model: Sk-813

Farba: modrá

1. produkty a značky Popis

S rozvojom krát a technológie, vozidlá sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne, elektriny-motorové vozidlá nie sú nič viac luxusu, máme aj viac a viac možností na výber, elektrické skvapalnený kolobežku, ktorý je populárny environmentálny výsledok pre moderných ľudí zabávať a jazdiť, je len jeden z nich!

ALUCARD dvojkolesové rovnováhu skúter využíva najlepších surovín ako základná doska, gyro, motory, batérie Samsung a inteligentné technológie bezpečnosti chráneného zaistenie jeho bezpečnosti a bez ľudí obavy nečakané pálenie alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a a čo je najdôležitejšie, sú k dispozícii pre export patent.

Parametre pre 8 palcové elektrický skúter

Názov značky

ALUCARD

Rozmer pneumatiky

8 palcov

MAX rýchlosť

12km/h

MAX svahu

30°

Zaťaženie

120kg

Kapacita batérie

4400WH

Operácia vzdialenosť

15KM - 20KM

Doba nabíjania

2-3 hodiny

Veľkosť produktu

66 * 25 * 26 CM

Adaptér napájania

AC110-AC220V 50-60HZ

Farebné možnosti

Akejkoľvek farby je možné prispôsobiť

Noha-pad farebné možnosti

Čierna priehlavkov, červené priehlavkov a modré priehlavkov

2. Katalóg obrázky


3. cvičenie tipy vlastné vyváženie skútra

Tu sú niektoré bezpečnostné tipy pre používanie B-doska mimo:

* Noste pohodlné športové oblečenie a topánky na byt, tak váš pohyb nie je obmedzený.

* Prax na koni vaša doska v doširoka otvorené priestory, kým ste zvyknutí dostať na palubu, ísť vpred, ísť dozadu, sústruženie, zastavenie a vystupujete.

* Jazda na byt, dokonca povrchy.

* Ak sa stretnete s neznámom teréne, disk pomaly a nikdy nedovolí B-doska opustiť zem.

* Vlastné vyváženie skúter bol navrhnutý pre jazdu cez plochý terén a použitie na nerovnom teréne bude mať vplyv na rýchlosť a pohyb.

* Venovať osobitnú pozornosť, ak ste stále ešte nie je úplne pohodlie s koni vlastnú rovnováhu skúter, a ak narazíte na chodcov, alebo prekážok, starostlivo skontrolovať, že určite bude môcť prejsť pred vpred.

4. podrobný návod na použitie Self Balancing skútre

Krok 1: Jemne stlačte tlačidlo Zap/Vyp Rada moc hore.

Krok 2: Konfigurácia Rada vyrovnávací mechanizmus.

Krok 3: Miesto nohu na jednom priehlavkov, počkajte indikátor sa rozsvieti a potom stojí na iné nohy podložka s svojej druhej nohy.

Krok 4: Akonáhle stojíte stabilne na hracej ploche, použite svoje ťažisko priame kadiaľ doska pohybuje - lean dopredu alebo dozadu sa pohybovať v tomto smere, alebo free spin - ale uistite sa, že ste Neklaďte príliš.

Krok 5: Použitie dosky odbočiť vľavo a vpravo.

Krok 6: Vystúpte na palube. Predtým, než vás krok off uistite sa, že doska je správne vyvážený, a vystúpiť na zadnej dosky s jednou nohou najprv a potom vystúpiť s ostatnými.

5. C-STAR profil

C-STAR priemyselnej LIMITED bola založená v roku 2000. S veľkou možnosťou navrhovania a výroby, výrobných liniek, vstrekovanie plastov stroj modernizovaný a rozšírené Ostatné zariadenia, C-STAR je schopný akceptovať a výrobe OEM a ODM objednávky pre rôzne druhy dvojkolesové rovnováhu skúter, scooter ruka-držať rovnováhu, Vlastné vyváženie vozidla, elektrický skateboard a podobne. Naše výrobky sú nasledujúce trend tohto odvetvia a za aktualizáciu na uspokojenie potrieb trhu a spotrebiteľov. Dobrú kvalitu a povesť priniesli C-STAR mnoho zákazníkov z USA, juhovýchodnej Ázie, Blízky východ, Európa, atď, takže medzinárodné spojenie uskutočniť! C-STAR nastaviť navrhovať a vyrábať vlastné vyváženie scooter v roku 2015 pod značkou ALUCARD, ktorá sa okamžite stala veľmi hot-predaj športových produktov, keď je spustený!Hot Tags: Predám LED vyrovnávacie skúter, dve kolieska rovnováhu skúter, elektrický 2 kolesa skúter dvoch kolies skateboard, na koni na kolobežke, vyrobené v Číne, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod,
Súvisiace produkty
Feedback