Zostatok Scooter - 8 palcov

8 palca pre dospelých Kolobežka

ALUCARD 8 PALCOVÝ 2 kolesá VYVÁŽIŤ SKÚTER s LED svetlo & BLUETOOTH SPEAKERModel: CS-803BColor: White1.Products introduceWith rozvoj krát a technológie vozidiel sú veľmi bežné pre všetky

Product details

ALUCARD 8 PALCOVÉ 2 kolesá VYVÁŽIŤ SKÚTER s LED svetlom a BLUETOOTH reproduktor

Vzor: CS-803B

Farba: biela

1. výrobkov zavádzať

S rozvojom krát a technológie, vozidlá sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne, elektriny-motorové vozidlá nie sú nič viac luxusu, máme aj viac a viac možností na výber, elektrické skvapalnený kolobežku, ktorý je populárny environmentálny výsledok pre moderných ľudí zabávať a jazdiť, je len jeden z nich!

ALUCARD dvojkolesové rovnováhu skúter využíva najlepších surovín ako základná doska, gyro, motory, batérie Samsung a inteligentné technológie bezpečnosti chráneného zaistenie jeho bezpečnosti a bez ľudí obavy nečakané pálenie alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a a čo je najdôležitejšie, sú k dispozícii pre export patent.

Parametre pre 8 palcové elektrický skúter

Názov značky

ALUCARD

Rozmer pneumatiky

8 palcov

MAX rýchlosť

12km/h

MAX svahu

30°

Zaťaženie

120kg

Kapacita batérie

4400WH

Operácia vzdialenosť

15KM - 20KM

Doba nabíjania

2-3 hodiny

Veľkosť produktu

66 * 25 * 26 CM

Adaptér napájania

AC110-AC220V 50-60HZ

Farebné možnosti

Akejkoľvek farby je možné prispôsobiť

Noha-pad farebné možnosti

Čierna priehlavkov, červené priehlavkov a modré priehlavkov

2. Katalóg obrázky

3.user na obmedzenie položiek

Nerobia neoprávneným výmeny častí výrobku, ako to môže ovplyvniť a poškodiť dosky výkon, a môže spôsobiť ujmu.

Obmedzenie hmotnosti užívateľa

Prečo máme hmotnostné obmedzenia? Sú tam:

1. zabezpečiť bezpečnosť vodiča;

2. zabránenie škôd na doske cez preťaženia.

* Maximálna odporúčaná jazdec hmotnosť: 100 kg

* Minimálna odporúčaná jazdec hmotnosť: 20 kg

Vzdialenosť obmedzenia

Rada vyrovnávanie maximálna rýchlosť môže byť ovplyvnená množstvom faktorov.

Terén: môžete jazdiť rýchlejšie cez byt, ani dôvod, keďže nerovnom povrchu sa pomaly vám nadol.

Hmotnosť: hmotnosť ovplyvní, ako rýchlo môžete ísť elektrický skúter.

Teplota okolia: doska bude môcť ísť rýchlejšie, ak je uložený a použitý v odporúčaných teplotných rozsahoch; Ak tak neurobí bude mať za následok nižšiu najvyššej rýchlosti.

Údržba: udržiavať batériu a dosky v optimálnom stave zvýši rýchlosť, keďže tým, že to bude mať za následok nižšiu najvyššej rýchlosti.

Ako sa vám ride: udržať primerané stálou rýchlosťou, ako často zastavení a spustení bude zníženie doska najvyššej rýchlosti.

Obmedzenia rýchlosti

Vlastné vyváženie kolies odporúčaná maximálna rýchlosť je 10 km/h. (technicky je 18 km/h).

Ak budete jazdiť rýchlejšie ako 10 km/h, Rada vydá zvukové upozornenie. Ak idete do toto obmedzenie rýchlosti, doska bude schopný udržať svoju rovnováhu, ale ak idete nad limit môže byť nebezpečné, pretože doska môže stratiť rovnováhu.

4. C-STAR Úvod

C-STAR priemyselnej LIMITED bola založená v roku 2000. S veľkou možnosťou navrhovania a výroby, výrobných liniek, vstrekovanie plastov stroj modernizovaný a rozšírené Ostatné zariadenia, C-STAR je schopný akceptovať a výrobe OEM a ODM objednávky pre rôzne druhy dvojkolesové rovnováhu skúter, scooter ruka-držať rovnováhu, Vlastné vyváženie vozidla, elektrický skateboard a podobne. Naše výrobky sú nasledujúce trend tohto odvetvia a za aktualizáciu na uspokojenie potrieb trhu a spotrebiteľov. Dobrú kvalitu a povesť priniesli C-STAR mnoho zákazníkov z USA, juhovýchodnej Ázie, Blízky východ, Európa, atď, takže medzinárodné spojenie uskutočniť! C-STAR nastaviť navrhovať a vyrábať vlastné vyváženie scooter v roku 2015 pod značkou ALUCARD, ktorá sa okamžite stala veľmi hot-predaj športových produktov, keď je spustený!


Hot Tags: 8 palca pre dospelých Kolobežka, elektrický skúter koleso, dve kolesá elektrický skúter, scooter rovnováhu, 2 kolieska rovnováhu skúter, zostatok skútre vyrobené v Číne, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, kúpiť
Súvisiace produkty
Feedback