Zostatok Scooter - 8 palcov

2 kolieska inteligentné vyváženie Scooter

ALUCARD 8 PALCOVÝ 2 kolesá VYVÁŽIŤ SKÚTER s LED svetlo čierna COLORModel: CS-802LColor: Black1.DescriptionWith vývoj krát a technológie vozidiel sú veľmi bežné pre všetkých z nás teraz a spe

Product details

ALUCARD 8 PALCOVÉ 2 KOLESÁ VYVÁŽIŤ SKÚTER S LED SVETLO ČIERNA FARBA

Vzor: CS - 802L

Farba: čierna

1. opis

S rozvojom krát a technológie, vozidlá sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne, elektriny-motorové vozidlá nie sú nič viac luxusu, máme aj viac a viac možností na výber, elektrické skvapalnený kolobežku, ktorý je populárny environmentálny výsledok pre moderných ľudí zabávať a jazdiť, je len jeden z nich!

ALUCARD dvojkolesové rovnováhu skúter využíva najlepších surovín ako základná doska, gyro, motory, batérie Samsung a inteligentné technológie bezpečnosti chráneného zaistenie jeho bezpečnosti a bez ľudí obavy nečakané pálenie alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a a čo je najdôležitejšie, sú k dispozícii pre export patent.

Parametre pre 8 palcové elektrický skúter s LED svetlom

Názov značky

ALUCARD

Rozmer pneumatiky

8 palcov

MAX rýchlosť

12km/h

MAX svahu

30°

Zaťaženie

120kg

Kapacita batérie

4400WH

Operácia vzdialenosť

15KM - 20KM

Doba nabíjania

2-3 hodiny

Veľkosť produktu

66 * 25 * 26 CM

Adaptér napájania

AC110-AC220V 50-60HZ

Farebné možnosti

Akejkoľvek farby je možné prispôsobiť

Noha-pad farebné možnosti

Čierna priehlavkov, červené priehlavkov a modré priehlavkov

2. Katalóg obrázky3. ALUCARD inteligentné vyváženie kolies bezpečnostné opatrenia:

O bezpečnostné

Chceme, aby naši zákazníci mohli tešiť ALUCARD inteligentné vyváženie kolesa bezpečne, aby mohli získať čo najviac z ich skúseností.

Ak ste niekedy učili jazdiť na bicykli, riadiť auto alebo prevádzkovať inej formy vozidla, že skúsenosti vám pomôže, keď sa učia, ako bezpečne jazdiť dvojkolesové rovnováhu skúter.

Preto odporúčame všetkým používateľom čítať bezpečnostné dôkladne pred použitím.

Prečítajte si tieto pokyny pozorne na niektoré dôležité bezpečnostné upozornenia, napríklad maximálnu rýchlosť, indikátor upozornenia a ako bezpečne vypnúť rovnováhu SCOOTER.

Kontrolovať zostatok SCOOTER pred každým použitím a ak akékoľvek časti nie jazdiť a spojte váš dodávateľ zariadiť opravu.

Výrobok sa nesmie používať spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie iných ľudí alebo majetku.

Nerobia neoprávneným výmeny častí výrobku, ako to môže ovplyvniť a poškodiť dosky výkon, a môže spôsobiť ujmu.

4. UPOZORNENIE

Upozornenie:

Elektrické vyrovnávacia doska odporúčaná, maximálna rýchlosť je 10km/h

Jazdiť bez riadnej odbornej prípravy a poradenstva. Jazdiť vo vysokej rýchlosti na zem mimo kontrolné kapacity.

Nemôžu vykonávať jednu alebo viac cestujúcich. Inak môže porušiť rovnováhu vozidla a zvyšujú riziko straty kontroly.

Jazda s správne techniky jazdy a vyhnúť sa otáčania je kopcov, členitý terén a strmý svah.

Jazdiť samostatne balance board, potom, čo budete piť alebo jesť stimulanty

5. krátky úvod pre C-STAR

C-STAR priemyselnej LIMITED bola založená v roku 2000. S veľkou možnosťou navrhovania a výroby, výrobných liniek, vstrekovanie plastov stroj modernizovaný a rozšírené Ostatné zariadenia, C-STAR je schopný akceptovať a výrobe OEM a ODM objednávky pre rôzne druhy dvojkolesové rovnováhu skúter, scooter ruka-držať rovnováhu, Vlastné vyváženie vozidla, elektrický skateboard a podobne. Naše výrobky sú nasledujúce trend tohto odvetvia a za aktualizáciu na uspokojenie potrieb trhu a spotrebiteľov. Dobrú kvalitu a povesť priniesli C-STAR mnoho zákazníkov z USA, juhovýchodnej Ázie, Blízky východ, Európa, atď, takže medzinárodné spojenie uskutočniť! C-STAR nastaviť navrhovať a vyrábať vlastné vyváženie scooter v roku 2015 pod značkou ALUCARD, ktorá sa okamžite stala veľmi hot-predaj športových produktov, keď je spustený!Hot Tags: Predám 2 skúter inteligentné vyváženie kolies, skútre, motorový skúter, stála skúter, chlapci skúter, skútre pre chlapcov, ktoré sú vyrobené v Číne, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod,
Súvisiace produkty
Feedback