Zostatok Scooter - 6,5 palca

Transformátor 2 kolesa skúter

Veľkoobchod ALUCARD 6,5 PALCA dvojkolesové rovnováhu SCOOTERModel č.: sk-602BColor: white1. DescriptionWith rozvoj krát a technológie vozidiel sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne

Product details

VEĽKOOBCHOD ALUCARD 6,5 PALCA DVOJKOLESOVÉ ROVNOVÁHU SCOOTER

Model No: Sk-602B

Farba: biela

1. opis

S rozvojom krát a technológie, vozidlá sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne, elektriny-motorové vozidlá nie sú nič viac luxusu, máme aj viac a viac možností na výber, elektrické skvapalnený kolobežku, ktorý je populárny environmentálny výsledok pre moderných ľudí zabávať a jazdiť, je len jeden z nich!

ALUCARD dvojkolesové rovnováhu skúter využíva najlepších surovín ako základná doska, gyro, motory, batérie Samsung a inteligentné technológie bezpečnosti chráneného zaistenie jeho bezpečnosti a bez ľudí obavy nečakané pálenie alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a a čo je najdôležitejšie, sú k dispozícii pre export patent.

Parametre pre ALUCARD elektrický skúter (s Bluetooth)

Veľkosť

6,5 palca

Výkon

350W * 2

MAX rýchlosť

12km/h

MAX svahu

30°

MAX zaťaženie hmotnosť

120kg

Kapacita batérie

4400WH

S technológiou Bluetooth

áno

Operácia vzdialenosť

15KM - 20KM

Doba nabíjania

3 hodiny

Veľkosť produktu

66 * 25 * 26 CM

NW

11,5 KG

Adaptér napájania

AC110-AC220V 50-60HZ

Farebné možnosti

Akejkoľvek farby je možné prispôsobiť

2. Katalóg obrázky


3. krok-za-krokom návod na použitie vyrovnávacia doska

Pred použitím na kolobežke prvýkrát, používatelia musia prečítať všetky pokyny dôkladne tak, aby pochopili, ako jazdiť bezpečne.

Krok 1: Jemne stlačte vypínacie tlačidlo na zapnutie vyrovnávania doska. Budete počuť zvuk ako "zadajte Bluetooth", to znamená, že je zapnutý režim Bluetooth, potom môžete vyhľadať Bluetooth s mobilným zariadením. Prehrávanie hudby a zároveň sa teší na zábavu!

Krok 2: Dať nohu z jednej nohy podložky, nestojí iné nohy podložke Ostatné nohou, kým sa rozsvieti indikátor.

Krok 3: Akonáhle stojíte stabilne na doske, použite ťažisko priame ktorý cestu skúter pohyby-lean dopredu alebo dozadu pohybovať smerom, alebo free spin- ale uistite sa, že ste Neklaďte príliš.

Poznámka: Bilancia skúter nedá používať, ak to nie je v rovnováhe. Ak to nie je úplne vodorovná, počujete, upozornenia, keď vás krok na to a balance board zadá Automatické vyváženie režim ochrany.

Bezpečné používanie vyrovnávacia doska

Krok 4: Použite palube odbočte vpravo a vľavo.

Krok 5: Vystúpiť s vyrovnávacie skúter a krok preč dozadu hover dosky s jedným nohy, potom druhej.

Poznámka: je absolútne zakázané robiť ostré zatáčky pri pohybujúce sa vysokou rýchlosťou, ako by to mohlo byť nebezpečné.

Neotáčajte vyrovnávacia doska pri presúvaní svahu, a to by mohlo spôsobiť skúter stratiť rovnováhu.

Pozri nasledujúcu stranu obrázku.


Obrázok: vpred na pravou nohou doľava, a vpred na ľavej strane odbočiť vpravo.

4. bezpečné používanie usmernení

Táto časť poskytuje informácie a upozornenia o používaní vyrovnávacia doska, takže môžete zostať úplne bezpečné zabávať. Tak, že si môžete vychutnať vyrovnávacia doska bezpečne, najprv si prečítajte prostredníctvom usmernenia užívateľa. Venovať osobitnú pozornosť používateľa varovania, ako budete potrebovať mať toto na mysli pri jazde vyrovnávacie skúter, ak chcete mať bezpečný a príjemný zážitok.

Upozornenie!

. Užívatelia sú ľahko stratiť rovnováhu, pád do objektov alebo spadne vyrovnávacia doska a zraniť sami kedykoľvek! Aby k tomu nedochádzalo, uistite sa, že si dôkladne prečítať návod pred použitím. Pred použitím self-vyvažovanie skúter, uistite sa, že to funguje správne, a že ste oboznámení s tým, ako používať všetky časti.

. Keď sa učíte, ako jazdiť vyrovnávacia doska, uistite sa, že máte nosiť ochranné prostriedky, napríklad prilbu, chrániče kolien, koleno podložky a podobne.

. Upozorňujeme, že tento vlastné vyváženie skúter je prípustné vykonávať len jedna osoba, a nie je možné použiť na prevoz iných ľudí o!

. Nechcem vymeňte motor alternatívu tretej strany.

. Deti, ktorí hmotnosťou menej ako 30KG nie je možné používať tento produkt, a deti, kto váha viac musia byť pod dozorom dospelej osoby po celú dobu.

. Ľudí so srdcovým ochorením, vysokým krvným tlakom alebo otázky týkajúce sa mobility sa nedoporučuje používať tento skúter. Tehotné ženy a ľudí s postihnutím by mali tiež zdržať používania tohto výrobku.

. Pri jazde vyrovnávacia doska, majte kolená mierne ohnuté a vaše telo uvoľnené udržať rovnováhu.

. Pri jazde na self-bilancie skúter, majte aj nohami, na úpätí podložky.

. Nosia rozumné športové oblečenie pomôže rýchlejšie reagovať v nepredvídaných situáciách.

. Uistite sa, že existuje primeraná záťaž vyrovnávacia doska, inak užívateľ môže poškodiť seba alebo Rada. Okrem toho záťaž musí byť väčšia než minimálny hmotnostný limit uviesť v bezpečnostné opatrenia, inak používateľov je možné ovládať hover dosky a ide z kopca, spomalenie alebo zastavenie bude obzvlášť nebezpečné!

. Ak ste sa zbaviť s niekým na inú rovnováhu skúter, uistite sa, že dodržiavajte dostatočnú vzdialenosť medzi dosiek sa zrúti.

. Ostražité po celú dobu, ako keď ste na koni váš scooter, stál 10cm nad zemou.

. Nedovoľte aby sa rozptyľovať pri jazde váš vyrovnávacia doska, pričom telefonických hovorov, počúvanie hudby alebo jednoducho unášania preč do snom!

. Nie musí snímok na mokrých povrchoch, reverzné na dlhé vzdialenosti, Jazda pri vysokých rýchlostiach alebo zase pri pohybe rýchlo.

. Upozorňujeme, že maximálna rýchlosť v závislosti na vašej váhe-18km/h, ale odporúčame vám ísť rýchlejšie, než 10km/h. Ak ste ísť rýchlejšie, než to, poplachový signál vás upozorní.

5. krátky úvod pre C-STAR

C-STAR priemyselnej LIMITED bola založená v roku 2000. Skvelé schopnosti pre navrhovanie a výrobu, rekonštruované výrobné linky, Vstrekovacie stroje a iné moderné zariadenia, C-STAR je schopný akceptovať a výrobe OEM a ODM objednávky pre rôzne druhy dvojkolesové rovnováhu skúter, ruka-držať rovnováhu skúter, somatosenzorické vozidlá elektrický skateboard a ako. Naše výrobky sú nasledujúce trend tohto odvetvia a za aktualizáciu na uspokojenie potrieb trhu a spotrebiteľov. Dobrú kvalitu a povesť priniesli C-STAR mnoho zákazníkov z USA, juhovýchodnej Ázie, Blízky východ, Európa, atď, takže medzinárodné spojenie uskutočniť! C-STAR nastaviť navrhovať a vyrábať rovnováhu scooter v roku 2015 pod značkou ALUCARD, ktorá sa okamžite stala veľmi hot-predaj športových produktov, keď je spustený!


Hot Tags: Predám skúter 3 kolies, vyváženie skúter vyrobené v Číne, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, transformátor 2 kolesa skúter, elektrické skútre, real hoverboard
Súvisiace produkty
Feedback