ostatné

ALUCARD Rytírsky štýl 2 KOLESY SILOŽKOVÝ SKÚTR 6,5 palca s BLUETOOTH ČIERNÝM

ALUCARD Rytírsky štýl 2 KOLESY SILOŽKOVÝ SKÚTR 6,5 palca s BLUETOOTH ČIERNÝM

ALUCARD Knight Style 2 Kolieska SELF BALANCE SCOOTER 6,5 palca BLUETOOTH ČIERNA, MODEL: CS-605B FARBA: ČIERNA 1. Popis Kolobežka Alucard so 6,5 "kolesami Knight štýl je inteligentné, technologicky vyspelé riešenie, ktoré poskytuje užívateľovi osobný pohyb založený na dynamických vyvažovanie ...

Product details

ALUCARD Rytírsky štýl 2 KOLESY SILOŽKOVÝ SKÚTR 6,5 palca s BLUETOOTH ČIERNÝM ,

MODEL: CS-605B

Farba: čierna


1. Popis

Kolobežka Alucard so 6,5 palcovými kolesami Knight štýl je inteligentné, technologicky vyspelé riešenie, ktoré poskytuje užívateľovi osobný pohyb založený na princípoch dynamického vyvažovania, ktoré vypočítavajú ťažisko používateľa pomocou gyroskopov a senzorov zrýchlenia. Vďaka najnovšej technológii a výrobným procesom absolvuje každý skúter prísne testovanie kontroly kvality. Svojím svetlom, maximálnou hmotnosťou, prenosným dizajnom, jednoduchosťou použitia, rozsahom a servisom OEM.

Model č:

Model č .: CS-605B

Meno Produktu

Alucard Knight Štýl 2 koliesko Self Balance Scooter 6.5 palcový kolík s Bluetooth čierny

materiál:

ABS + PC

Max. Zaťaženie:

120kg

Maximálna rýchlosť:

12km / h

Max. Najazdené kilometre:

18 - 20 km

batérie:

Batéria 4400mAh / Sumsung / LG                          

Výkon motora:

500-700W

Max. Uhol naklonenia:

≤ 30 °

Cista hmotnost:

12kg

Doba nabíjania:

3 hodiny

Veľkosť pneumatiky:

6.5inch (171 mm)

Nabíjacie napätie:

AC 110-220V 50-60Hz

farba:

Červená, Čierna, Biela, Modrá, Glod, Zelená, prispôsobená.

ALUCARD dvojkolesový skúter využíva najlepšie suroviny, ako je hlavná doska, gyroskop, motory, batéria Samsung a inteligentná technológia chrániaca bezpečnosť, aby bola zaistená bezpečnosť a bezstarostné ľudské obavy z neočakávaného pálenia alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a čo je najdôležitejšie, patent sú k dispozícii na export.


Pripojenie s reproduktorom bluetooth

Zapnite skútra, budete počuť " zadajte bluetooth " a potom otvorte mobilný telefón alebo iné zariadenia Bluetooth, vyhľadajte a pripojte sa. Po vypočutí funkcie " úspešné pripojenie " môžete prehrávať hudbu z telefónu alebo iných hudobných zariadení Bluetooth.

Hot Tags: Alucard rytier štýl 2 kolies self-balance skúter 6,5 palca s bluetooth čierna, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, kúpiť, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback