ostatné

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLESOVÝ SAMOZÁPALNÝ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLESOVÝ SAMOZÁPALNÝ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 Kolieska SELF BALANCE SCOOTER 6,5 palca BLUETOOTH MODEL: CS-603B FARBA: MODRÁ 1. Popis Kolobežka Alucard s 6,5 palcovými kolesami Lamborghini štýl s bluetooth je inteligentné a technologicky vyspelé riešenie, ...

Product details

ALUCARD Lamborghini Style 2 KOLESOVÝ SILENČNÝ SKÚTR 6,5 INCH S BLUETOOTH BLUE ,

MODEL: CS-603B

Farba: modrá


1. Popis

Kolobežka Alucard so 6,5 palcovými kolesami Lamborghini štýl s bluetooth je inteligentné a technologicky vyspelé riešenie, ktoré poskytuje užívateľovi osobný pohyb založený na princípoch dynamického vyvažovania, ktoré vypočítavajú ťažisko používateľa pomocou gyroskopov a senzorov zrýchlenia. Vďaka najnovšej technológii a výrobným procesom absolvuje každý skúter prísne testovanie kontroly kvality. Svojím svetlom, maximálnou hmotnosťou, prenosným dizajnom, jednoduchosťou použitia, rozsahom a servisom OEM.


ALUCARD dvojkolesový skúter využíva najlepšie suroviny ako hlavnú dosku, gyroskop, motory, batériu Samsung a inteligentnú technológiu chránenú bezpečnosťou, aby sa zaistila bezpečnosť a bezstarostné ľudské obavy z neočakávaného pálenia alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a čo je najdôležitejšie, patent sú k dispozícii na export.

Model č:

CS-603B

Meno Produktu

Alucard Lamborghini štýl 2-kolesá Self Balance Scooter 6.5 palcový kôš s BLUETOOTH BLUE

materiál:

ABS + PC

Max. Zaťaženie:

120kg

Maximálna rýchlosť:

12km / h

Max. Najazdené kilometre:

18 - 20 km

batérie:

Batéria 4400mAh / Sumsung / LG                           

Výkon motora:

500-700W

Max. Uhol naklonenia:

≤ 30 °

Cista hmotnost:

12kg

Doba nabíjania:

3 hodiny

Veľkosť pneumatiky:

6.5inch (171 mm)

Nabíjacie napätie:

AC 110-220V 50-60Hz

farba:

Červená, Čierna, Biela, Modrá, Glod, Zelená, prispôsobená.


V tejto časti nájdete informácie a upozornenia týkajúce sa používania vyrovnávacej dosky , aby ste sa mohli baviť. Aby ste si bezpečne vychutnali svoju vyvažovaciu dosku, prečítajte si najprv tieto pokyny pre používateľa. Venujte zvláštnu pozornosť upozorneniam používateľov, pretože ich budete musieť mať na pamäti pri jazde na vašom vyvažovacom skútri, ak chcete mať bezpečný a príjemný zážitok.

Hot Tags: alucard lamborghini štýl 2 kolies self-balance skúter 6,5 palca s bluetooth modrá, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, kúpiť, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback