Elektrický Skateboard

LED elektrický Skateboard

Alucard 6,5 palca jedno koleso túlať Hoverboard elektrické rovnováhu Model č.: sk-501LColor: white1. DescriptionWith rozvoj krát a technológie vozidiel sú veľmi bežné pre všetkých z nás teraz a špeci

Product details

Alucard 6,5 palca jedno koleso túlať Hoverboard elektrické rovnováhu

Model No: Sk - 501L

Farba: biela

1. opis

S rozvojom krát a technológie, vozidlá sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne, elektriny-motorové vozidlá nie sú nič viac luxusu, máme aj viac a viac možností na výber, aj keď jedno koleso elektrická rovnováha skúter, ktorý je populárny environmentálny výsledok pre moderných ľudí zabávať a jazdiť, je len jeden z nich!

ALUCARD jedno koleso rovnováhu skúter využíva najlepších surovín ako základná doska, gyro, motory, batérie Samsung a inteligentné technológie bezpečnosti chráneného zaistenie jeho bezpečnosti a bez ľudí obavy nečakané pálenie alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a a čo je najdôležitejšie, sú k dispozícii pre export patent.

Model numberCS - 501L

Kolobežka s LED

Max load120kg

Max speed12km/h

Vytrvalosť mileage16km

Max stúpania capability≤ 30°

MaterialABS + PC

Battery36V 4.4AH Lithium-ion batéria

Poplatok voltageINPUT: AC 110-220V 50-60Hz

VÝSTUP: 42V/2A

Poplatok time1 2 hodiny

Motor power500W

Práca teplota-10℃ ~ 40℃

Čistá weight10.5kg

Pneumatiky size6.5 palce

Produktom size834 * 230 * 211mm

Platforma height6cm

ColorBlack/biela

2. Katalóg obrázky

5. krátky úvod pre C-STAR

C-STAR priemyselnej LIMITED bola založená v roku 2000. Skvelé schopnosti pre navrhovanie a výrobu, rekonštruované výrobné linky, Vstrekovacie stroje a iné moderné zariadenia, C-STAR je schopný akceptovať a výrobe OEM a ODM objednávky pre rôzne druhy dvojkolesové rovnováhu skúter, ruka-držať rovnováhu skúter, elektrický skateboard a podobne. Naše výrobky sú nasledujúce trend tohto odvetvia a za aktualizáciu na uspokojenie potrieb trhu a spotrebiteľov. Dobrú kvalitu a povesť priniesli C-STAR mnoho zákazníkov z USA, juhovýchodnej Ázie, Blízky východ, Európa, atď, takže medzinárodné spojenie uskutočniť! C-STAR nastaviť navrhovať a vyrábať rovnováhu scooter v roku 2015 pod značkou ALUCARD, ktorá sa okamžite stala veľmi hot-predaj športových produktov, keď je spustený!


Hot Tags: LED elektrický skateboard power skúter, jedného kolesa skúter, jedno koleso doska, jedného kolesa vyrobený v Číne, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, kúpiť
Súvisiace produkty
Feedback