Elektrický Skateboard

Zostatok Skateboard

Alucard 6,5 palca jedno koleso túlať Hoverboard elektrické rovnováhu ScooterModel č.: sk-501SColor: Blue1.DescriptionWith vývoj krát a technológie vozidiel sú teraz veľmi bežné pre všetkých z nás a

Product details

Alucard 6,5 palca jedno koleso túlať Hoverboard elektrický rovnováhu skúter

Model No: Sk-501S

Farba: modrá


1. opis

S rozvojom krát a technológie, vozidlá sú veľmi bežné pre všetkých z nás, teraz a konkrétne, elektriny-motorové vozidlá nie sú nič viac luxusu, máme aj viac a viac možností na výber, aj keď jedno koleso elektrická rovnováha skúter, ktorý je populárny environmentálny výsledok pre moderných ľudí zabávať a jazdiť, je len jeden z nich!

ALUCARD jedno koleso rovnováhu skúter využíva najlepších surovín ako základná doska, gyro, motory, batérie Samsung a inteligentné technológie bezpečnosti chráneného zaistenie jeho bezpečnosti a bez ľudí obavy nečakané pálenie alebo výbuchu. Všetky certifikáty ako CE, RoHS, FCC, UL a a čo je najdôležitejšie, sú k dispozícii pre export patent.

Číslo modelu: Sk-501S

Názov produktu: Alucard 6,5 palca jedno koleso túlať Hoverboard elektrický rovnováhu skúter

Lezenie uhol: 15-20 stupňov

Najazdené: 15-20km

nabíjačka vstupné napätie: AC110-220V / 50-60Hz

indikátor batérie: LED svetelný výkon je väčší ako 85% štyri indikátory

Všetky svetlé, poklesu s elektrinou postupne zaniká

Domáce batérie Nabíjateľná lítium batéria 36V--4.4AH

Doba nabíjania: 1 hodina

Jediné kolo motor veľkosť: 5,0 palcov

Výkon 300W

nafukovacie gumové pneumatiky

Pedál AGL: 9CM

Priemer pneumatiky: 14 * 12CM

Ovládať zásady: kyvadlo systém

Farba: modrá, červená, čierna, zlatá

balenie: 1ks / farba box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

auto telo objem: 55,5 * 22 * 15 CM

2. Katalóg obrázky


5. krátky úvod pre C-STAR

C-STAR priemyselnej LIMITED bola založená v roku 2000. Skvelé schopnosti pre navrhovanie a výrobu, rekonštruované výrobné linky, Vstrekovacie stroje a iné moderné zariadenia, C-STAR je schopný akceptovať a výrobe OEM a ODM objednávky pre rôzne druhy dvojkolesové rovnováhu skúter, ruka-držať rovnováhu skúter, elektrický skateboard a podobne. Naše výrobky sú nasledujúce trend tohto odvetvia a za aktualizáciu na uspokojenie potrieb trhu a spotrebiteľov. Dobrú kvalitu a povesť priniesli C-STAR mnoho zákazníkov z USA, juhovýchodnej Ázie, Blízky východ, Európa, atď, takže medzinárodné spojenie uskutočniť! C-STAR nastaviť navrhovať a vyrábať rovnováhu scooter v roku 2015 pod značkou ALUCARD, ktorá sa okamžite stala veľmi hot-predaj športových produktov, keď je spustený!

Hot Tags: Predám zostatok skateboard, Jednokolky skúter, jedno koleso electric, motoristické Jednokolky, Jednokolky elektrický skúter, jedno kolo skateboard vyrobené v Číne, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod,
Súvisiace produkty
Feedback